Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0949 013 328
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 200 € a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu

Potrebujete poradiť?

24.11.2021

DICKIES - Oblečenie pre prácu, na ktorej záleží.

Celosvetovo uznávaná americká značka Dickies má obrovský rešpekt ku všetkým ľuďom, ktorí pracujú v zdravotníctve.

Mimoriadnu pozornosť venuje práve kvalite a prepracovaniu zdravotníckeho oblečenia, ktoré nosia zdravotníci počas náročných pracovných zmien.

 

Dickies je jeden z najväčších výrobcov pracovného oblečenia na svete! Svoju značku si buduje už od roku 1922 a tá v súčasnosti reprezentuje najväčšiu sieť pracovného oblečenia. A to vďaka jasnej stratégii, ktorou sa pýši hneď od začiatku. Hlavným pilierom úspechu je odolnosť a kvalita.

Odolnosť a kvalita spracovania priviedla značku Dickies k líderstvu medzi ostatnými značkami pracovného oblečenia. Dickies je synonymom pre kvalitné značkové oblečenie, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších.

Oblečenie sa osvedčilo v náročných pracovných podmienkach, odolalo drsnému zaobchádzaniu hasičov, robotníkov, stavbárov, pracovníkov v automobilovom priemysle a v neposlednom rade aj v medicínskom prostredí. Dickies si našlo svojich verných zákazníkov práve v oblasti zdravotníctva, kde dokáže naplniť náročné potreby lekárov, zdravotných sestier, sanitárov, laborantov a všetkých ostatných pracujúcich v tejto sfére.

Zdravotnícke blúzy, dámske lekárske nohavice, pánske zdravotnícke nohavice, sesterské šaty ale aj odolné laboratórne plášte. Variabilitu nájdete aj vo veľkostiach, ktoré sú vo vybraných modeloch aj v predĺžených a skrátených dĺžkach a vo veľkostiach od XS až po 5XL.

V každom kúsku lekárskeho oblečenia je ukrytý veľký rešpekt a hlboké uznanie pre všetkých, ktorí sa starajú o pacientov v zdravotníckych zariadeniach. Značka Dickies je hrdá na to, že môže ponúknuť oblečenie, ktoré je odolné, pohodlné a zároveň moderné.

NEKOMPROMISNÁ KVALITA A VYSOKÁ ODOLNOSŤ SÚ HLAVNÝMI PILIERMI, KTORÉ DICKIES STÁLE DRŽIA MEDZI TOP ZNAČKAMI NA CELOM SVETE

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                       

 

 

 

 

             

 

                        

 

                      

         

 

 

                                                        

 

 

   

 

 

BAUTEX © 2022, BRP s.r.o.